Fjolla Morina feston ditëlindjen e 42-të, kështu e uron bashkëshorti i saj, Fisnik Syla

Fjolla Morina ka lindur me 15 prill në vitin 1979 dhe sot mbush 42 vite, shkruan lajmi.net.

Ajo mori urime nga miqtë dhe kolegët e saj derisa nuk mungoi edhe urimi nga bashkëshorti, Fisnik Syla.

Përmes një imazhi të publikuar në storien e tij në Instagram derisa shihet një fotografi e tyre e pikturuar dhe e vendosur në mur ai e ka uruar duke e quajtur jeta e tij.

“Urime ditëlindja jeta ime”, ka shkruar Fisnik Syla në fotografi.

Ndryshe, çifti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë duke bërë një dasmë në ishujt Maldive dhe në të njëjtën kohë shijuan pushimet atje.

Ndërkohë, Fjolla Morina po vazhdon të jetë e akuzuar për armë-mbajtje pa leje dhe mediat e Shqipërisë kanë raportuar së fundi se këngëtarja është dënuar me gjashtë vite burg./