Fifi zgjohet me lule, kush mund t’ia ketë dërguar?

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun Fifi, mëngjesin e sotëm është zgjuar e mbushur me surpriza.

Këtë gjë e ka treguar vet këngëtarja më anë të një postimi në Instastory.

Ajo ka postuar një foto të një buqete me lule si edhe një dhuratë.

Përveç kësaj Fifi nuk ka dhënë asnjë detaj në lidhje me personin që ia ka dërguar.

Kjo lë hapësirë pë hamendësime.

Kujtojmë që ajo e ka shprehur publikisht që është e dashuruar por nuk e ka treguar emrin e personit që i ka vjedhur zemrën.