Fifi zbulon emrin e ish banores së “BBV” e cila i ka bërë bllok në ‘Instagram’

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, jo të gjithë ish banorët kanë përfunduar miq.

Së fundi ishte Monika ajo e cila mori pjesë në emisionin “E diell”, shkruan lajmi.net.

Në njërën nga rubrikat ku zhvillohet lojë Monika ka telefonuar Fifin.

Ajo ka treguar haptas se njëra nga ish banoret e “BBV” i ka bërë asaj bllok në ‘Instagram’.

E sipas saj gjërat mes Fifit dhe Arjolës nuk qëndrojnë edhe aq mirë.

Të paktën këtë e ka nënkuptuar vet këngëtarja përmes një deklarate.

Pjesa nga biseda:

Fifi: Kishte njerëz të padëshirueshëm në ditëlindjen tënde.

Nevina: Po na e the emrin, Monika ka 20 pikë plus në lojë

Fifi: Një njeri që më ka bërë bo bllok në Instagram është Arjola kshu që.