Fifi e quan mbështetjen më të madhe personin e dashur me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, e ka uruar vëllain e saj në Instagram me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto me të dhe pranë postimit i ka shkruar disa fjalë zemre me rastin e ditëlindjes së tij të 19-të.

“Te ti e gjoj mbeshtetjen e vllaut e te shokut te ngushte . Ty t’kom krahe t’djathte. Mezi kom prit ti mu rrit e met pas bashkeudhetar ne rrugetimin tem .
Ma gezofsh ditelindjen e 19 te dua i vogli jem”, shkroi Fifi në urim.