Fifi dhe Young Zerka po sjellin duet?

Ishte Fifi ajo e cila përmes një postimi në rrjete sociale, la të kuptohej se po sjell diçka të re.

Fifi dhe Young Zerka ishin fotografuar krah njëri-tjetrit në Firenze, ndërsa imazhi mori shumë komente nga ndjekësit.

“@youngzerka a dojna me pru veren ma heret sivjet a jo”, ishin fjalët që la këngëtarja sipër imazhit.

Mbetet të shihet nëse dy artistët po sjellin bashkëpunim.