Fifi dhe Adisi nisin pushimet në Turqi, çifti shijojnë ditët me diell

Fifi, ka muaj prej kur po shijon lidhjen e saj me Adis Patushin.

Ata nuk hezistojnë aspak të ndajnë momente së bashku nga jeta e tyre e përditshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi ata kanë nisur pushimet së bashku.

Ata kanë udhëtuar drejt Turqisë në një nga resortet luksoze të Antalyas.

Ndërkohë që këngëtarja po argëtohet në masë të madhe bashkë me të dashurin, nuk kanë munguar as pozat nga atje.

Ajo ka postuar imazhe me rrobdeshambër, gjersa shfaqet tërësisht pa grim.

Përveç, Fifit ka postuar edhe i dashuri i saj nga vendi ku po shijojnë pushimet./Lajmi.net/