Feta Halimi: Mbi 300 ditë i kalova në këto qeli me myk, por durimi është çelësi i fitores!

Fiks 334 dit i kalova ne paraburgim ne keto qelia te mikura!Fal Zotit ja dola,ndoshta pasojat dot vin me von por pak rendsi ka!! Por ne foton e 3 vetem fuqia e zotit dhe dashuria per jet me ka bè mos te dorzohem. Por eshte edhe nji faktor tjeter kur i shoh djemt e KUMANOVES si kan vullnet per jet mua sme jet asgje tjeter, per at publiksht ju faleminderoj ju TRIMA! Ne fund ju faleminderoj gjith ju miq e dashamir qe me keni nejt pran meje dhe familjes time! Ju pershendes fort! DURIMI CELESI i FITORES.