Festoi ditëlindjen e 54-të, Mariah Carey shfaqet në formë të mrekullueshme në imazhet e fundit

 

Mariah Carey shijoi një arratisje luksoze me fëmijët dhe të dashurin e saj për të festuar ditëlindjen këtë javë.

Diva, e cila mbushi 54 vjeç me 27 mars, ndau pamje të pushimeve të saj me fansat e saj në llogarinë e saj në Instagram pasi u nis me fëmijët e saj Moroccan dhe Monroe dhe të dashurin e saj Bryan Tanaka, 39 vjeç.

Në klip, këngëtarja shijoi kohën e mirë që po mbizotëronte me të dashurin e saj valltarë, i cili në një moment i dhuroi puthje dhe përqafime.

Këngëtarja, e cila kohët e fundit u përshkrua si ‘dhuratë nga Zoti’ nga një prej ish-bashkëshortëve të saj, ka qenë e lidhur me të dashurin e saj që nga viti 2016.

Në foto. Carey kishte veshur një kostum të zi i cili u la i hapur në pjesën e përparme gjatë udhëtimit.

Këngëtarja e “All I Want For Christmas Is You” veshi bikini jeshile që i tregonte dekoltenë. Artistja fituese e çmimit “Grammy” la flokët e saj të mrekullueshëm bionde të lidhura mbrapa.

Ajo edhe një herë tjetër e dëshmoi se mosha është veç numër teksa mahnit me linjat e mrekullueshme të trupit.

Kujtojmë, Carey dhe i dashuri i saj janë lidhur që nga viti 2006, kur ai shërbeu si kërcimtar rezervë në turneun e saj “Adventures of Mimi”.

Këngëtarja ishte e martuar më parë me ekzekutivin e diskografisë Tommy Motola dhe me komedianin Nick Cannon, me këtë të fundit u martua në vitin 2008.

Dyshja mirëpritën binjakët e tyre në vitin 2011 para se të ndaheshin dhe divorcoheshin në vitin 2014.

Më pas ajo u fejua me miliarderin James Packer në vitin 2015, megjithëse u ndanë vitin e ardhshëm.

Carey përfundimisht vazhdoi me Tanakën dhe ata u panë bashkë gjatë një udhëtimi në plazh në nëntor të 2016.

Çifti i lumtur u zyrtarizuan lidhjen në Instagram janarin e ardhshëm. Të dy u ndanë shkurtimisht atë prill, megjithëse i rregulluan shpejt gjërat dhe rifilluan romancën e tyre.

Më pas këngëtarja është shfaqur në foto të shumta që janë shpërndarë në llogarinë e të dashurit të saj në Instagram.