Festë në familjen e Korab Shaqirit

Sot, ka festë në familjen e këngëtarit të njohur shqiptar, Korab Shaqiri.

Kjo pasi bashkëshortja e këngëtarit feston sot ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Më këtë rast nuk mungoi urimi i ëmbël i Korabit.

Ai në një postim në “Instagram”, zgjodhi fjalët e ëmbla për bashkëshorten.

“Urime ditëlindjen e bukura ime, edhe 100 të lumtura bashkë me ne të tre, Arbi, Altleu dhe unë”, shkroi ai. /Lajmi.net/