Festë madhështore për ditëlindjën e parë të Hanës

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës këtë muaj mbush, 1 vit jetë, shkruan lajmi.net.

Me rastin e ditëlindjes, asaj i është organizuar festë madhështore dhe këtë e bëri të ditur vetë Loredana nëpërmjet një postimi në Instagram.

Loredana hyri në Instagram për të postuar një fotografi të vajzës së saj me një kurorë në kokë e për t’I njoftuar të gjithë se më datë 22 do të ketë festë për ditëlindjen e parë të Hanës.

Nuk dihet nëse do të jetë i pranishëm edhe Mozzik./Lajmi.net/