Fero tregon publikisht ‘femrën’ se me kë e tradhëtoi Arbënitën

I pyetur vazhdimisht se cila ishte arsyeja që u nda nga Arbenita dhe i rrethuar me thashetheme të shumta, Fero ka vendosur që sot ta thyejë këtë heshtje.

Rep artisti i njohur Fero, kishte një lidhje dashurie me Arbenitën, por që nuk vonoi shumë dhe çifti ndanë rrugët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Flitej se Fero e ka tradhtuar Arbenitën me një modele nga Shqipëria, por gjithçka mbeti në dorën e çiftit duke mos dhënë shumë informata për publikun.

Përgjigjja e Feros se me kë e tradhëtoi Arbenitën do iu mahnit. Ani pse imazhi dhr përshkrimi që bëri nuk ka të bëjë aspak me tradhti, reperi vendosi të bëjë pak shaka me fansat e tij.

Me siguri ky imazh mbase mund të jetë e shkrepur nga ndonjë skenë e klipit të ri./Kosovarja/.