Fatmir Spahiu uron Vitin e Ri në mënyrë tejet të veçantë

Aktori shqiptar, Fatmir Spahiu njihet për batutat që i publikon në rrjete sociale.

Në këtë formë ka vendosur të uroj për Vitin e Ri 2020. Ai e ka publikuar një foto ku shihen dy 20 euro dhe i ka bërë bashkë duke e krijuar vitin 2020.

“Gezuaaar o miq…”, ka shkruar Spahiu pranë postimit të fotografisë.