Fation Kuqari bën një ndryshim në dukje dhe nuk do ta njihni

Fation Kuqari ka publikuar një imazh në storien e tij në Instagram derisa shihet se ka hequr flokët, shkruan lajmi.net.

Ai ka pozuar nga një klinikë teksa nuk ka treguar arsyen e heqjes së flokëve vetëm se ka postuar fotografinë.

Për dallim nga herët e kaluara ndërsa ka postuar imazhe me flokë ai duket më ndryshe.

Ndryshe, Fation Kuqari është larguar nga Përputhen dhe po vazhdon të jetë i suksesshëm së fundi ishte pjesë e klipit në projektin muzikor të Fifit./Lajmi.net/