Fansja hodhi reçipetat në drejtim të skenës ku po këndonte Maluma, këngëtari i vendosi ato mbi mikrofon

Këngëtari kolumbian me famë botërore, Maluma, ka mbajtur dje (e hënë) koncert në Sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

Ai ka mahitur publikun me interpretimin e repertoarit të tij, shumica prej të cilëve përfshijnë këngë hite të tregut botëror.

Gjatë interpretimit, Malumës i ka bërë vaki diçka shumë qesharake, pasi një fanse ka hedhur reçipetat e saj në drejtim të tij, në skenë.

Foto: Instagram

Teksa po këndonte, këngëtari kolumbian ka parë reçipetat në skenë dhe i ka marrë ato, për t’i vendosur më pas si me shaka në shkopin e mikrofonit.

Me të bërë këtë gjest, publiku i pranishëm ka “shpërthyer” në ovacione, duke duartrokitur dhe qeshur me këtë ndodhi.

Vet Maluma ndërkohë publikoi disa imazhe në rrjetet sociale, duke treguar se është ndarë i kënaqur nga koncerti i mbajtur në kryeqytetin shqiptar. /Telegrafi/

Foto: Maluma/InstaStory

 

Foto: Maluma/InstaStory

 

Foto: Maluma/InstaStory