Fansi bën veprimin e çuditshëm, pret dorën dhe gdhend emrin e Kiara Titos, reagon moderatorja

Kiara Tito ka reaguar pas veprimit të çudtishëm të fansit.

Moderatorja Kiara Tito është një prej personazheve më të dashur për publikun që ka fansa të shumtë ashtu si çdo personazh tjetër i njohur. Së fundmi një fans i saj ka prerë dorën duke gdhëndur emrin Kiara në të gjithë pjesën e dorës nga bryli e poshtë. Personi në fjalë ka bërë tag moderatoren në këtë foto, ndërsa shkruan: “Kiara a e beson tani se të dua”.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i moderatores e cila ka shpërndarë foton në instastory, ndërsa e ka mbuluar pamjen me një shkrim ku rrëfen se është mërzitur shumë nga një veprim i tillë.

Sapo pashë këtë foto dhe jam mërzitur shumë. Nuk do të toleroj të tilla forma të shprehjes së dashurisë, pasi ka mënyra të tjera. Nuk ka pse të lëndohet askush për vëmendjen e një personazhi që pëlqen. Nëse ndodh përsëri do të bllokohen këto faqe.”, shkruan moderatorja e cila është prekur shumë nga një veprim i tillë.