Fansat e Unikatilit “kërcënojnë” Feron: Je i ri me ik nga kjo botë

Vetëm dy ditë më parë Unikkatil ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Po eci”.

Kaq ka mjaftuar që të “ndezë” disa nga artistët e estradës shqiptare, shkruan lajmi.net.

Ishte Fero ai i cili e mori personale dhe si një “diss” drejt tij.

Pas kësaj ai nuk ka vonuar dhe  i ka kushtuar një “diss” Unikatilit ku ka bërë këngë për të dhe madje nuk ka ngurruar që të përfshijë edhe Mozzik e Getinjo.

Por mesa duket tashmë kanë filluar edhe problemet me fansat e tyre.

Fansat e Unikatilit janë mbledhur në ‘Instagramin’ e Feros dhe nuk po kursehen aspak në komente madje edhe kërcënime me jetë.

Tashmë i gjithë rrjeti është i fokusuar tek ta.

U duk sikur kishte rënë qetësi Fero por mesa duket u kthye fuqishëm në skenë./Lajmi.net/