Fansat e Medës e publikojnë Lulen në këtë gjendje

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar.

Është gjithmonë Lulja ajo që merr vëmendjen më të madhe me paraqitjet e saj plot stil.

Sot, fansat e Medës kanë publikuar në foto të çiftit e ku Lulja nuk duket në gjendje të mirë.

Mirëpo, kjo nuk e ka penguar atë pasi menjëherë e ka ripostuar në Instastory.