Çka fsheh tatuazhi në dorën e burrit të Ryva Kajtazit?

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Ryva Kajtazi, është e pranishme edhe në disa nga projektet festive të këtij fundviti, shkruan “Kosovarja”.

Ryva, po sjell shumë më pak këngë e videoklipe, por gjithsesi, është e fiksuar në mendjen e publikut tash e sa vite.

Këngëtarja është e martuar ne Fidan Rexhepin, me të cilin ka edhe një vajzë. Bashkëshorti i Ryves nuk merret me muzikë, por me sa dukët është shumë muzikëdashës, shkruan “Kosovarja”.

Ai, e ka në dorë të tatuazhuar emrin e të bijes dhe një pentagram me nota muzike.

Gjithçka po lidhet me Ryve. Nota e muzikë gjithëandej.