Fansat e “Home Alone” kërkojnë që pjesa ku Donald Trump luan të hiqet nga filmi

Rrënimi i Donald Trump ka qenë një spektakël që e gjithë bota ka parë të shpaloset këtë javë, shkruan Mirror.

Por ish-presidenti i SH.B.A.-së ka arritur një dështim të ri pasi adhuruesit e filmit po kërkojnë të shohin pjesën e tij të hequr dixhitalisht nga një film portreti, transmeton lajmi.net.

Donald bëri një paraqitje të famshme në vazhdimin e “Home Alone” në vitin 1992 Lost In New York.

Ai i tregon Kevin McCallister (Macaulay Culkin) si të shkoj në hollin e hotelit në një paraqitje të shkurtër në filmin ikonik festiv.

Por tani adhuruesit e filmit po kërkojnë që pjesa e tij të hiqet.

“A ka menduar dikush që të redaktojë “Home Alone 2” për të hequr Donald Trump? Duket si diçka që ndoshta duhet bërë dhe unë dua ta shoh, “shkroi një ndjekës.

“Zëvendëso Donald Trump në Home Alone 2 me Danny Devito”, kërkoi një tjetër./Lajmi.net/