Është njëra ndër femrat më seksi në industrinë e muzikës, ja si duket JLo pa grim

Jennifer Lopez ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet pa grim.

Jennifer Lopez ani pse 50-vjeçare, vazhdon të rrëmbejë vëmendje me paraqitjet publike, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë dy binjakëve të saj dhe ajo që të bie në sy është fakti se JLo pozoi pa grim.

Aktorja, e cila aktualisht po shijon suksesin e filmit “Hustlers”, dukej e freskët dhe në formë të mirë edhe pa grim.