Anxhelina duket shumë joshëse në kostumin pa reçipeta

Anxhelina Hadërgjonaj erdhi shumë atraktive në fotografitë e fundit.

Anxhelina Hadërgjonaj ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat erdhi shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte veshur një kostum të zi, nën të cilin nuk mbante fare reçipeta, por dukej atraktive.

Kujtojmë se Anxhelina së fundi ka udhëtuar në Francë, ku pushoi bashkë me motrën Agnesën dhe Beatrix Ramosajn.

View this post on Instagram

Stay lowkey and keep em guessin 😉

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on