“Është në sy, gjithmonë në sy”, thotë Xhensila teksa fokuson gjoksin

Këngëtarja shqiptare ka postuar dy fotografi në instagram ku iu ka vënë një mbishkrim interesant, shkruan lajmi.net.

“Është në sy, gjithmonë në sy”, duke iu referuar pastërtisë shpirtërore meqë rast në njërën foto fokusoi sytë e në tjetrën gjoksin.

 

Theksojmë se Xhensila është e martuar me aktorin dhe këngëtarin shqiptar Bes Kallaku që së bashku kanë në vajzë.

 

Ndryshe, “Prit pak” bashkëpunimi me Lumi B është kënga e fundit.