Ermali poston një foto pranë nënës, emocionon me dedikimin

Në Instagram, ka publikuar imazhin teksa i ka shkruar disa fjalë me emocion, shkruan lajmi.net.

“Me shpirtin tem nanen tem ma t’mirën n’botë”, ka shkruar Ermali.

Ndryshe, këngëtari ka marrë pjesë në një nga emisionet televizive dhe ka publikuar foto, siç shihet aty është edhe nëna e tij./Lajmi.net/