Ermali e surprizoi në këtë mënyrë Arianën

Ariana e Ermali janë ndër çiftet më të dalluar në shoëbizin kosovar ë cilët përherë shfaqen të lumtur dhe të dashuruar me njëri-tjetrin, shkruan “Kosovarja”.

Shumë momente nga jeta private dhe profesionale dyshjna ndajnë me ndjekësit në Instagram.

Këtë herë Ariana publikoi një moment mjaft të mirë, e cila qysh në mëngjes u surprizua nga burri i saj.

“Faleminderit dashuria ime”, ka shkruar Ariana në foton që ka paraqitur buqetën me lulën që ia dhuroi Ermali.

Kujtojmë, çifti janë prindër të katër fëmijëve. /Kosovarja/