Ermal Fejzullahu shijon në maksimum pushimet luksoze

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ndodhet në pushime.

Ata kanë zgjedhur ishujt Maldive, atje ku duket se po kalojnë mjaft mirë.

Ermali në Instagram e ka publikuar një foto në të cilën duket se po relaksohet në maksimum dhe pranë postimit ka pranuar komente të shumta nga shoqëria e fansat.