Era Istrefi shfaqet tejet provokuese në pozat e reja në rrjetet sociale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, po vazhdon të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit që e riktheu në muzikë.

Kënga me titull “Babe” është pritur tejet mirë nga fansat dhe është shndërruar në një senzacion në rrjetin social TikTok.

Era ndërkohë po vazhdon të jetë aktive për fansat e saj edhe në platforma të tjera të rrjeteve sociale, duke publikuar për ta fotografi dhe video të ndryshme.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Bonbon” ndau me fansat e saj në Instagram disa imazhe të reja, ku është dukur mjaft atraktive dhe provokuese.

Ajo ka pozuar me një palë mbathje të bardha të markës “Balenciaga”, të veshura mbi geta me material rrjete, shoqëruar me një bluzë të shkurtër sipër.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Duke u dukur edhe më atraktive, Istrefi kishte veshur edhe një palë çizme të zeza, të cilat i jepnin një pamje edhe më provokuese.

Me flokët e bardha dhe të zeza të gjata deri te beli, këngëtarja bëri që e gjithë vëmendja e fansave të saj të kthehet nga ajo për këtë paraqitje.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Era ka paralajmëruar se do të jetë shumë më aktive këtë vit, duke publikuar këngë të reja për fansat e saj, që prej kohësh kanë qenë në pritje.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

 

Foto: Era Istrefi/Instagram