Era Istrefi impresionon me imazhet e fundit

Këngëtarja e fmshme, Era Istrefi është ndër femrat më të suksesshme shqiptare.

Era ka sjellë projekte të shumta muzikore, të cilat janë pritur mirë nga publiku duke bërë kështu të përfundoj një vit me mjaftë suksesenë muzikë.

Era është duke përgatitur plot befasi për fansat edhe në vitin 2020, ndërkohë që nuk ndalet me pozat ekstravagante dhe joshëse.

Së fundmi, këngëtarja shfaqet unike me veshje e grim që mori vëmendje të madhe nga publiku.

“Koha për të shndërritur”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e këtyre fotografive. E ndërkohë nuk munguan komplimentet dhe komentet e shumta duke përgëzuar për linjat atraktive dhe paraqitjet plotë stil.