Era ia ‘fluturon’ fustanin, Rita Orës i dalin të gjitha në shesh

Rita Ora së fundi ka xhiruar në Florida për videoklipin e saj të ri, ku u shfaq me kostume nga më të ndryshmet.

Në një prej tyre, këngëtarja kishte veshur një fustan me ngjyrë të verdhë, por në shesh-xhirim, asaj i ndodhi një incident aspak i këndshëm.

Era ia çoi fustanin lart dhe Ritës i dolën të gjitha në shesh, kurse fotografitë u publikuan nga paparacët.

Kujtojmë se Rita Ora ka paralajmëruar fansat që shumë shpejt do të ritkhehet me këngë të re.