Adelina Tahiri kalon ditën në skijim

Adelina Tahiri ditën e sotme e shfrytëzoi për t’u relaksuar duke skijuar.

Këngëtarja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me veshje sportive, duke skijuar.

Kujtojmë se Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe janë prindër të një djali, Jonit.

Ajo i është përkushtuar jetës private dhe nuk e shohim të jetë shumë aktive në muzikë.

Loading...