Enca puthjen e parë e ja paska ka dhuruar këngëtarit të njohur shqiptar

Enca Haxhia ka qenë e ftuara e Marina Vjollcës në puntatën e radhës së ‘Klanifornia’ ku ka rrëfyer shumë të pathëna edhe nga jeta e saj private.

Në rubrikën e pyetjeve, Marina kishte nxjerrë një detaj që se kemi ditur më parë nga këngëtarja.

Enca puthjen e parë e paska dhuruar në moshën 17-vjeçare.

“Kam qenë 17 vjeç e gjysmë. Ka qenë 1 janar. Ai është i njohur. Ka qenë puthja e parë, dita e parë e vitit dhe ai ishte shoku im i ngushtë”, tha Enca.

“Është këngëtar?”, e pyeti Marina ndërsa Enca la të kuptohej që po, por preferoi të mos tregonte emrin.