Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Enca Haxhia ndonëse gjendemi në mes periudhë pandemie aspak nuk e ka ndalur punën për këngët e reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së fundi ka postuar një video të cilën e ka realizuar klipin e këngës së re “Suavele”.

Ajo u shfaq tejet seksi në videoklip teksa lajmëroi se kënga dhe videoklipi do të publikohet sot ndonëse nuk zbuloi orën e lansimit në treg./Lajmi.net/