Emina nuk i ndal ushtrimet as në muajin e pestë të shtatzënisë

 Modelja tregoi disa nga ushtrimet që bën gjatë kësaj periudhe.

Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj pritet të bëhet nënë për herë të tretë, teksa është në muajt e fundit të shtatzënisë, shkruan lajmi.net.

Por, as në këtë periudhë ajo nuk i ka ndal aktivitetet fizike, madje vazhdon të ushtrohet me shumë energji e këtë e tregoi me postimet e fundit.

Modeja postoi disa video, me të cilat tregoi disa ushtrime që i bën, ndërsa duket në formë shumë të mirë edhe pse shtatzënë.

“Them, bëni sa më shumë që mundeni, mos e tejkaloni atë”, shkroi ajo.

Modelja tregoi se është në muajin e pestë të shtatzënisë teksa u shpreh “Ja ku shkojmë. Një tjetër xhiro. Patjetër me vete kam edhe barkun tim 5 muajsh”

Emina është e martuar me biznesmenin Sam Nazarian dhe bashkë kanë dy vajza. /Lajmi.net/