Emily Ratajkowski pozon vetëm me reçipeta

Emily Ratajkowski duket tejet atraktive foton e fundit.

Emily Ratajkowski ka ndarë foton e radhës në profilin e saj në Instagram ku është shfaqur tejet atraktive, shkruan lajmi.net.

Modelja ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit ku shihet vetëm në reçipeta, rusja kishte vë në fokus gjoksin dhe poza e marrë do ua vështirësoj gjumin këto orë.

Emily është në lidhje bashkëshortore tash e disa vite me aktorin dhe lidhja e tyre ka shkuar shumë mirë deri më tani.