Emily Ratajkowski ‘ngacmon’ imagjinatën, shfaqet me këmishë të pa mbërthyer

Emily Ratajkowski duket shumë joshëse në imazhet e fundit.

Emily Ratajkowski është ndër modelet më të ndjekura në Instagram, dhe postimet që ajo bën marrin vëmendje në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Modelja me prejardhje ruse së fundmi ka publikuar një imazh, ku shihet e veshur me një palë xhinse dhe një këmishë të bardhë të pa mbërthyer me çka ka ‘ngacmuar’ imagjinatën e ndjekësve.

Emily është e angazhuar edhe në kinematografi, së fundmi ajo ishte pjesë e filmit ‘Lying and Stealing.