Elvana Gjata ‘elektrizon’ skenën e Pallatit të Kongreseve me “Me Tana”

Elvana Gjata është një nga pjesëmarrëset e edicionit të sivjetmë të “Festivalit të Këngës”.

Këngëtarja këndoi në natën e parë të festivalit dhe dhuroi spektakël bashkë me balerinat në skenën e Pallatit të Kongreseve.

Ajo kishte zgjedhur që në këtë natë të vishej me një palë pantallona të bardhë dhe xhaketë me po të njëjtën ngjyrë.

Kujtojmë se finalja e “Festivalit të Këngës” mbahet më 22 dhjetor (e diele).