Elita Rudi me dhe pa makijazh, ‘mahnit’ me pamjen

Moderatorja e njohur shqiptare, Elira Rudi, është po ashtu përdoruese e ‘TikTok’.

Ajo së fundmi e ka ndarë një video edhe në llogarinë e saj në Instagram në të cilën shfaqet me dhe pa makijazh.

Dallimi nuk është shumë i madh pasi Elita njihet për pamjen e saj natyrale.

Pranë postimit ka pranuar komente pozitive nga ndjekësit e saj të shumtë.