Elita publikon imazhin e ëmbël të djalit, do ua marrë zemrat

Elita Rudi dhe Gjiko po ndajnë shpesh momente me djalin e tyre Zërin.

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj Gjiko po e shijojnë çdo moment të të bërit prindër, shkruan lajmi.net.

Ata me ndjekësit në rrjete sociale ndajnë shpesh fotografi familjare, e para pak minutash Elita e ka publikuar një foto të djalit, imazh me të cilin do ua marrë zemrat.

“Mjaltë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.