Elita dhe Gjiko e ndezin atmosferën në dasmën e Mc Kreshës

Sot reperi i njohur Mc Kresha i ka dhënë fund beqarisë.

Në dasmën e tij po marrin pjesë shumë fytyra të njohura, duke ndezur atmosferë për martesën e kolegut, shkruan “Kosovarja”.

Në mesin e tyre nuk mungon as çifti i njohur Gjiko dhe Elita.

Në disa pamje që po qarkullojnë në rrjete sociale, Elita po shkëlqen me fustanin e saj.

Po ashtu, ata të dy shihen duke e ndezur atmosferë me vallëzimin perfekt.

Më poshtë, mund të shihni videon e mrekullueshme të çiftit. /Kosovarja/

Y