Momenti kur Kresha ia vë unazën Erzinës

Mc Kresha dhe Erzina Shehu kanë lidhur martesë, dhe tani në media po qarkullojnë video dhe imazhe të ndryshme nga dasma e tyre, shkruan lajmi.net.

Një nga çastet më të rëndësishme dhe interesante nga mbrëmja është momenti kur reperi ia vë unazën gruas së tij.

Është bashkëshortja e Lyrical Son, Gresa, ajo që fotografi Kreshën duke ia vënë unazën dhe pasoi me një video tjetër kur çifti shihen duke kërcyer së bashku. /Lajmi.net/