Elgit Doda publikon këngën e re “TL” me Donald Veshaj në videoklip

Elgit Doda sapo ka publikuar projektin e tij të ri, të cilin e solli me videoklip, shkruan lajmi.net.

 

Kënga më e re e këngëtarit mban titullin “TL” apo “Toxic Love” që në shqip do të thotë “Dashuri toksike”. Protagonist në këtë videoklip është aktori Donald Veshaj tashmë njëri nga banorët në Big Brother VIP.

Miks dhe Master i këtij projekti muzikor u bë nga Marenglen Boja të drejtuar nga The Claudia.