Edhe Xhensila vishet shtrenjtë, ja çmimi i lartë i kësaj bluze të saj

Xhensila Myrtezaj i kushton vëmendje pamjes së jashtme.

Sikur edhe shumë emra të njohur të estradës, Xhensila Myrtezaj po ashtu kujdeset mjaft shumë për pamjen e saj të jashtme, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka stilin e veçantë i cili pëlqehet nga numri i madh i fansave. E një bluzë e Xhensilës të cilën ia kemi parë në disa fotografi, ka çmim të lartë.

Faqja online ‘whattheywearin’ e kanë publikuar fotografinë ku këngëtarja shihet e veshur me të dhe kanë treguar se kjo bluzë kap shifrën 895 euro.