E pyesin çfarë do bëje për një femër, kjo është përgjigja e Florianit

Florian Beqiri këngëtari që famën më të madhe e mori me anë të këngës ‘Ngjyra e kuqe’ ua ka mundësuar ndjekësve t’i bëjnë pyetje nga sfera të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Krahas pyetjeve për muzikë, këngëtari  është përgjigjur edhe për jetën e tij private.

Një nga ndjekësit e kishte pyetur atë se çfarë do bënte për një vajzë.

Dhe ai ishte përgjigjur: Per me mujt me jetu me to apo me kon në lidhje ti jepja krejt botën po kur nuk përshtateni kur skeni naj mendim tnjejt ose të përbashkët badihava e ki”. /Lajmi.net/