E keni vërejt ketë detaj nga bashkëshortja e Mc Kreshës

Reperi njohur Mc Kresha ka qenë gjithmonë i rezervuar kur vjen puna të familja e tij, andaj edhe daljet publike i ka pasur të rralla, ndonëse prej disa vitesh është i martuar me Erzinën.

Se fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet reperi duke performuar kurse ajo në prapaskenë, nga kjo kuptojmë se ajo është suportusja me e madhe e tij, si nga karriera ashtu edhe në jetën e tyre si çift.

Pas disa vitesh Erzina është rikthyer botës se medias, ajo është shumë aktive ne ‘Instagram’ dhe ‘Tiktok’ ku ndanë momente nga jeta e saj me ndjekësit.

Kujtojmë se çifti janë prindër të dy fëmijëve, një vajze dhe një djali.