“E kam parë Encën në një hotel në Dubai me një arab”, vjen reagimi i këngëtares

Këngëtarja Enca Haxhia njihet si një emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Duke qenë e tillë publikut i ka interesuar të di se nëse është apo jo në ndonjë lidhje dashurie dhe të gjithë e dinë si beqare.

Mirëpo ka të atillë që mendojnë se Enca është në lidhje me një arab. Dikush ka komentuar se atë e ka parë në një hotel në Dubai me një arab dhe kjo i është dukur qesharake asaj pasi e ka publikuar në Instastory me mbishkrimin: Kur s’kanë çfarë të thonë më.