E dashura Robertit publikon momente qesharake, ka një ankesë për të

Ka pak kohë prej kur, Robert Berisha ka njoftuar për lidhjen e tij të re.

Bëhet fjalë për lidhjen me modelen Laureta Maqedonici, shkruan lajmi.net.

Lajmin e bëri publike vetë ai, duke treguar se bëhet fjalë për diçka serioze.

Lidhja e tyre po shkon shumë mirë, dhe kjo vërtetohet me prezencën e modeles në secilën mbrëmje muzikore të Robertit.

Ata ndajnë foto dhe video shpesh në rrjete sociale nga momentet e tyre.

Një postim të fundit e ka bërë Laureta, ku edhe ka një ankesë ndaj Robertit i cili nuk e lejon të bëjë video.

Ai shfaqet prapa saj duke bërë fytyra gazmore dhe të dy qeshin.

“S’të len me bo nje video”, ka shkruar Laureta./Lajmi.net/