Dy vajza sulmojnë 24-vjeçarin nga Tetova

Njëzet e katër vjeçari B.B. nga Tetova, dje (16-janar) në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, për shkak të keqkuptimet e tyre të mëparshme është sulmuar fizikisht nga një 27-vjeçare nga një fshat i rrethinës së Tetovës dhe kushërira e saj 17-vjeçare.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit, thuhet në kumtesën e SPB Tetovë.