Dy ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios parakalojnë në të njëjtën pasarelë në Javën e Modës në Milano

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e re Vittoria Ceretti largohen të ndarë nga Versace pas festës dhe shmangin përplasjen e sikletshme me, ashtu të përfolur atëherë, ish-të dashurën, Gigi Hadid.

Leonardo DiCaprio u largua vetëm pas festës së Javës së Modës në Milano, Versace, pasi mori pjesë në këtë ngjarje së bashku me të dashurën e tij të re Vittoria Ceretti dhe ishin e përfolur Gigi Hadid, shkruan DailyMail.

Ylli 48-vjeçar i Hollivudit u pa teksa po dilte i vetëm nga vendi italian dhe duke hipur në sediljen e pasme të një makine të zezë.

Ndërkohë, modelja 25-vjeçare Victoria gjithashtu u largua e vetme, duke bërë me dorë fansat teksa doli me një fustan nudo.

Gigi, 28-vjeçare, me të cilën DiCaprio ishte i lidhur shkurtimisht në mënyrë romantike vitin e kaluar, u largua edhe ajo vetëm.

Dy supermodelet kishin ecur të dyja në sfilatën e shtëpisë ikonike të modës disa orë më parë.

Foto: Screenshot/InstaStory

Leo ishte modest në një veshje krejt të zezë, të cilën e bashkoi me një kapele të zezë bejsbolli LA dhe zinxhir ari.

Fustani Versace i Cerettit ishte i tejdukshëm me një model të heshtur.

Ajo shkëlqeu duke koordinuar të brendshmet e shkurtra me tone mishi poshtë fustanit që binte në sy.

Foto: Instagram

Superylli i hollë kishte veshur taka të bardha të mbuluara me gurë, me majë të hapura që shfaqnin pedikyrin e saj nudo dhe elegant.

Ajo i anashkaloi bizhuteritë dhe la fustanin e saj seksi dhe të fliste vetë, ndërsa u buzëqeshte shikuesve ndërsa po dilte.
Fytyra e saj shkëlqente me grim me ngjyrë rozë të aplikuar në faqet dhe fytin e saj.

Gigi shkoi për një veshje më të lehtë, ndërsa veshi pantallona ngjyrë bezhë me këmbë të gjera dhe një bluzë të tejdukshme. Ajo u mbulua duke vendosur një xhaketë sportive të zezë mbi veshje.