Duli publikon pamje me fëmijët e tij

Këngëtari i shumë hiteve Duli është mjaftë aktiv në mediat sociale.

Ai disa ditë me parë kishte publikuar një foto mjaftë të bukur me personat e zemrës, djalin dhe vajzën, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari disa herë ka treguar lidhjen e ngushtë që gëzon me familjen.

Kujtojmë se Duli është njëri nga këngëtaret me të ftuar në ahengje të ndryshme familjare.