Duket sikur Baby G ka shtuar peshë, tregon gjoksin si asnjëherë më parë

Baby G ka provokuar me disa Instastory.

Në postimet e bëra ajo ajo duket joshëse ndërsa shihet sikur edhe ka shtuar paksa peshë.

Baby G nuk e ka fare problem të shfaqet provokative andaj nuk kanë pasur se si të mungojnë edhe pozat e tilla.

Ndryshe sa i përket muzikës është aktive dhe po pëlqehet nga publiku.