Dua Lipa pozon për “The New York Times”

Dua Lipa sapo ka publikuar imazhe duke treguar se ka pozuar për “The New York Times”, shkruan lajmi.net.

Artistja e njohur me famë botërore ndau për ndjekësit e saj dy fotografi teksa u pa se ka pozuar pa reçipeta.

Këngëtarja shihet se ka lidhur flokët veshur mban një xhaketë ngjyrë rozë dhe duket më shumë stil, ndërsa në imazhin tjetër ka venë në fokus portretin e saj.

Në mbishkrimin e postimit, Dua falënderoi bashkëpunëtoret për realizimin e fotosesionit./Lajmi.net/